Coś poszło nie tak

+

Nie możemy zrealizować tej prośby

Dołącz do świata eve!

+

Pozostańmy w kontakcie! Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać aktualne informacje o ofertach i produktach.

 • zespół

  Wierzymy, że każdy dzień zaczyna się w nocy. Dlatego cały nasz zespół stara się każdego dnia zapewnić naszym klientom wyjątkowy sen każdej nocy.

 • jas bagniewski
  CEO

  Jaś jest założycielem i CEO eve Sleep. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w uznawanych firmach. Odpowiadał za rozwój platformy modowej Zalando w Wielkiej Brytanii, a także pełnił rolę menedżerską w Citydeal i Groupon UK. Zanim zaczął pracę w e-commerce, Jaś pracował jako konsultant w branży usług finansowych w Accenture.

 • W eve Sleep Felix pełni funkcję COO. Jest współzałożycielem eve Sleep. Wcześniej pracował m.in. dla Rocket Internet gdzie obejmował stanowisko wiceprezesa. Był odpowiedzialny także za Zalando w Wielkiej Brytanii. Zaczął od zarządzania projektami w ITV i Diageo, zanim zajął się startupami. Uruchomił Jabong.com - indyjską platformę modową.

  felix lobkowicz
  COO
 • abid ismail
  CFO

  W eve Abid jest założycielem i CFO. Wcześniej był prezesem Axelos, światowym joint venture między UK Cabinet Office a Capita Plc, gdzie stworzył firmę zatrudniającą ponad 80 pracowników. Poprzednio Abid był zastępcą dyrektora Ernst and Young M & A, gdzie doradzał zarówno klientom sektora publicznego, jak i prywatnego.

 • Kuba, założyciel eve i CMO, pelnił poprzednio funkcję Head of Sports Marketing w Channel 4 gdzie odpowiadał za wielokrotnie nagradzaną kampanię Superhuman przygotowaną na Igrzyska Paraolimpijskie w Londynie. Ponadto Kuba prowadził także swoją agencję - 4 Creative.

  kuba wieczorek
  CMO
zobacz cały zespół

chcesz dołączyć do nas?

Szukamy tych, którzy chcą pracować; początkujących, którzy potrafią nadążyć za tempem i mają odwagę zmienić. Nadal jesteśmy stosunkowo niewielkim zespołem, który wspólnie dąży do celu. Jesteśmy przyjazną grupą, która potrafi zakasać rękawy i nie boi się potu. Łączy nas pasja do naszej marki i wiemy, że w pracy ręce trzeba czasem pobrudzić. Spokojnie.... mamy też dużo zabawy!

Więc jeśli jesteś ambitny, wiesz czego chcesz daj nam znać i odezwij się do nas.

aplikuj

Poznajmy się

 • Napisz do nas

  careers@sleepeve.co.uk
 • Znajdź nas w social media

  LinkedIn

Kupuj bezpiecznie

Wygodne metody płatności

Szybka dostawa