Niniejsza strona (wraz z odnośnymi dokumentami) zawiera Regulamin, na podstawie którego dostarczamy wszelkie produkty (zwane dalej „Produktami”) dostępne na naszej stronie internetowej pod adresem www.sleepeve.pl jest własnością Eve Sleep PLC. Eve jest nazwą handlową firmy Eve Sleep Public Limited, zarejestrowanej w Anglii pod numerem 09261636, adres siedziby firmy to 25 Horsell Road, Londyn, N1 5XL.

Dostawa

Standardowa dostawa materaca eve na terenie Polski jest bezpłatna, a cena zakupu produktu nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Produkty dostarczane są na adres podany podczas składania zamówienia. W przypadku zmiany adresu dostawy prosimy o powiadomienie telefoniczne bądź poprzez e-mail. Pamiętaj, że taka zmiana może opóźnić termin realizacji zamówienia. Produkty dostarczane są pod drzwi nieruchomości.

Po dostarczeniu produktu bądź produktów na adres wskazany w zamówieniu (bądź inny adres potwierdzony przez nas w formie pisemnej), zamówienie uznane będzie za zrealizowane, a my nie będziemy ponosić odpowiedzialności za dalsze zdarzenia. Nie mamy obowiązku upewniać się, czy osobą przyjmującą przesyłkę pod podanym przez Ciebie adresem jesteś Ty (bądź osoba upoważniona przez Ciebie do odbioru Produktów). Produkty dostarczamy – lub dostarcza w naszym imieniu strona trzecia związana z nami umową na dostawę – do drzwi Twojego domu czy budynku. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do mieszkania.

Zwroty

Zwrot kosztów zostanie zapewniony pod warunkiem, że skontaktujesz się z nami w tej sprawie w ciągu 100 dni od daty dostawy materaca. Na terenie Polski zwrot i odbiór są bezpłatne. Zwrot kosztów nastąpi po odbiorze materaca.

Ceny

Ceny produktów mogą ulec zmianie w jakimkolwiek momencie.

Cena zawiera koszty wysyłki.

Firma eve Sleep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów na stronie bez obowiązku wcześniejszego informowania klientów.

Platności

W nasze ceny wliczone są standardowe koszty dostawy. Dostępne formy zapłaty za Produkty to: karta kredytowa bądź płatnicza lub serwis PayPal. Karta kredytowa lub płatnicza zostaną obciążone w chwili składania zamówienia.

Dostępność produktów

W przypadku braku czy niedostępności zamówionego towaru poinformujemy Cię o tym fakcie mailowo bądź telefonicznie.

Gwarancja

Prosimy zapoznaj się ze stroną https://www.sleepeve.pl/gwarancja.

Zwroty i wymiana

Przysługuje Ci prawo do zwrotu pod warunkiem, że poinformujesz nas w ciągu 100 dni od momentu otrzymania materaca

Poduszka i ochraniacz mogą być testowane przez 30 dni.

Własność intelektualna

Wszystkie materiały na tej stronie podlegają – wliczając teksty, zdjęcia, ilustracje - są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie bądź kopiowanie bez pozwolenia jest zabronione.

Komunikacja pisemna

Obowiązujące przepisy wymagają, by część komunikacji i przekazywanych informacji odbywała się w formie pisemnej. Dlatego korzystając z naszych usług zgadzasz się, żeby komunikacja odbywała się głównie w formie elektronicznej. Skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail lub dostarczymy Ci informacji poprzez publikację informacji na naszej stronie internetowej.

Z tytułu umowy, zgadzasz się na komunikację z nami drogą elektroniczną i przyjmujesz do wiadomości, że wszystkie umowy, zawiadomienia, informacje i inne komunikaty, które oferujemy drogą elektroniczną spełniają wszelkie wymagania prawne dotyczące sposobu komunikacji

Siła Wyższa

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji zamówienia czy innych spoczywających na nas obowiązków z tytułu zawartej umowy w sytuacji wystąpienia nadzwyczajnych okoliczności, na które nie mamy wpływu. (“Siła Wyższa”).

Siła Wyższa obejmuje zdarzenia zewnętrzne, niemożliwe do przewidzenia (co obejmuje również nikłe prawdopodobieństwo jego zajścia w danej sytuacji) i niemożliwe skontrolowania i do zapobieżenia.

W przypadku wystąpienia Siły Wyższej obowiązek realizacji zadań wynikających z zawartej umowy zostaje zawieszony na czas wystąpienia Siły Wyższej. Dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić do zakończenia Siły Wyższej lub by znaleźć rozwiązanie dzięki któremu nasze obowiązki wynikające z umowy będą mogły być wykonywane pomimo zaistniałej sytuacji wyjątkowej.

Prawo do zmiany niniejszego Regulaminu

Przysługuje nam prawo do poprawy i zmiany niniejszego Regulaminu zakupów w dowolnym czasie. Jesteś zobowiązany do przestrzegania Regulaminu zakupów obowiązującego w momencie składania zamówienia, chyba że stosownie do przepisów prawa lub decyzji organów władzy rządowej będziemy musieli wprowadzić zmiany we wspomnianym Regulaminie zakupów (w takim przypadku możliwe zmiany będą miały też wpływ na zamówienia, które zostały złożone wcześniej), bądź powiadomimy Cię o zmianie Regulaminu zakupów, zanim wyślemy do Ciebie potwierdzenie odbioru (w takim wypadku przysługuje nam prawo, by uznać, że zmiany w Regulaminie zostały zaakceptowane, o ile nie zaprzeczysz temu w ciągu siedmiu dni roboczych, licząc od przyjęcia przez Ciebie materaca). Przysługuje nam prawo do poprawy i zmiany niniejszego Regulaminu w dowolnym czasie.

Polityka prywatności i bezpieczeństwa

Jeśli chcesz dokonać w naszym sklepie zakupów online, musisz spełnić warunek konieczny do złożenia zamówienia, podając swoje dane osobowe. Twoje dane będą chronione. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami i uzyskać dostęp do danych w celu sprawdzenia ich poprawności i aktualności. Od czasu do czasu możemy wykorzystać Twoje dane korespondencyjne do wysyłki materiałów marketingowych związanych wyłącznie z eve, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować jako naszego klienta

Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania materiałów marketingowych, przesyłając rezygnację w formie pisemnej na adres witaj@sleepeve.pl.

Rozstrzyganie sporów

W przypadku zastrzeżeń co do naszych Produktów czy obsługi prosimy Cię o kontakt z pracownikiem eve Sleep dostępnym pod adresem witaj@sleepeve.pl. Spróbujemy pomóc rozwiązać problem polubownie, w dobrej atmosferze. Swoje uwagi możesz także kierować pisemnie na adres: eve Sleep Public Limited, 128 Albert Street, London, NW1 7NE. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszej propozycji rozwiązania sporu możesz zawsze skierować sprawę na poniższy adres: http://ec.europa.eu/odr.

Obowiązujące ustawodawstwo i jurysdykcja

Umowy polegające na zakupie Produktów za pośrednictwem naszej strony podlegają prawu angielskiemu. Wszelkie spory wynikające z takich Umów lub z nimi związane podlegają niewyłącznej właściwości sądów Zjednoczonego Królestwa.

100 dni próby domowej

Nasza oferta 100 dni na próbę daje Ci możliwość testowania zakupionego materaca u siebie w domu przez 100 dni i nocy, licząc od dnia dostawy. Jeśli materac nie spełni Twoich oczekiwań, możesz w dowolnej chwili skontaktować się z nami i uzgodnić szczegóły dotyczące zwrotu materaca i kosztów. Procedura zwrotu kosztów rozpoczyna się z chwilą odbioru materaca przez współpracującą z nami firmę kurierską.

Odbiór od klientów na terenie Polski jest bezpłatny, klienci spoza tego obszaru odpowiadają za zorganizowanie zwrotu na własny koszt. Klient ma obowiązek spakować i przekazać materac przedstawicielowi współpracującej z nami firmy kurierskiej. Zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia z oferty 100 dni na próbę osób związanych z producentem materacy lub marką materacy.

Kody zniżkowe

    Rabaty nie kumulują się. Podczas jednego zamówienia można skorzystać wyłącznie z jednego kodu zniżkowego.