Coś poszło nie tak

+

Nie możemy zrealizować tej prośby

próba domowa eve

próba domowa eve

Jesteśmy tak przekonani, że pokochasz produkty eve, że dajemy Ci je na próbę do Twojej sypialni! Jeśli nie jesteś na 100% pewien wyślij je do nas spowrotem całkiem za darmo. Otrzymasz pieniądze spowrotem - bez opłat ani żadnych ukrytych kosztów.

100 nocy na próbę materaca

100 nocy na próbę materaca

Wyślemy nasz materac prosto pod Twoje drzwi w przeciągu 5 dni roboczych, od momentu otrzymania go masz aż 100 nocy na zdecydowanie czy chcesz go zatrzymać.

Nie musisz go oczywiście trzymać w pudełku ani folii - śpij na nim tak jak normalnie, a nawet lepiej. Nie musisz również martwić się o to gdzie trzymać nasze opakowania, oddaj je do recyklingu, nie będziesz go potrzebował podczas zwrotu. Jeśli materac ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu, tak jak to się ma prawo zdarzyć, to nie musisz się martwić, i tak go odbierzemy.

Jeśli materac nie spełnia twoich oczekiwań skontaktuj się proszę z nami mailowo lub przez telefon, a my przyjedziemy odebrać go za darmo z twojej sypilani, a ty otrzymasz pełen zwrot pieniędzy - bez ukrytych kosztów.

Więcej szczegółów znajdziesz w naszym regulaminie.

30 nocy na próbę maty

30 nocy na próbę maty

Dajemy ci 30 nocy na decyzję czy chcesz zatrzymać naszą matę.

Zdejmij plastikowe opakowanie i śpij smacznie. Jeśli jednak nie będziesz z owego smaku w 100% zadowolony wyślij nam maila lub zadzwoń,a my odbierzemy matę z Twojej sypialni i zwrócimy pieniądze, bez żadnych dodatkowych kosztów.

30 nocy na próbę poduszki

30 nocy na próbę poduszki

Masz 30 nocy na próbę poduszki, od momentu jej otrzymania. Wyjmij ją z opakowania i prześpij się na niej do woli. Jesteśmy przekonani, że ją pokochasz, gdyby jednak tak się nie stało, możesz ją zwrócić bez obaw.

Paczka zwrotna jest bezpłatna i dostaniesz pełen zwrot pieniędzy - bez krzyków i płaczu. Wyślij nam email lub zadzwoń, a my wyślemy do Ciebie etykietę do wydrukowania. Nalep ją na opakowanie (jeśli nie masz oryginalnego, nie ma problemu, prosimy jedynie by poduszka była możliwie najbezpieczniej zapakowana) i zabierz ją do najbliższego punktu UPS. Jak tylko poduszka dotrze do nas, zwrócimy Ci pieniądze.

30 nocy na próbę materaca dla dzieci

30 nocy na próbę materaca dla dzieci

Jeżeli nie jesteś zadowolny z materaca dla dzieci, w przeciągu 30 dni od zakupu, odbierzemy go od Ciebie za darmo i oddamy Ci całą kwotę, którą zapłaciłeś za materac. Możesz oddać materac bez względu na to, w jakim stanie się znajduje, to jasne, że twój maluch, aby go przetestować, musi się na nim przespać. 

Prosimy abyś zatrzymał oryginalne opakowanie.

Wysyłka zwrotna jest darmowa, a ponadto otrzymasz pełen zwrot pieniędzy - bez krzyków i płaczu. Wyślij nam maila lub zadzwoń, a my wyślemy Ci etykietę do wydrukowania. Przyklej ją na pudełko, my zorganizujemy kuriera, który odbierze od Ciebie produkt. Alternatywnie, możesz również zabrać paczkę do najbliższego puntku UPS.

Kupuj bezpiecznie

Wygodne metody płatności

Szybka dostawa