Coś poszło nie tak

+

Nie możemy zrealizować tej prośby

kołdra eve

Poznaj naszą wyjątkową kołdrę, która otuli Cię jak chmurka i zadba o zachowanie optymalnej temperatury Twojego ciała podczas snu. Dzięki unikalnej technologii, którą zapożyczyliśmy ze świata sportu nasza kołdra jest miękka, lekka i dużo bardziej higieniczna niż kołdra puchowa.

Nasza kołdra 4.5 tog doskonale sprawdzi się w cieplejsze noce.

289  

Dla ciepłolubnych i dla tych, którzy nie przepadają za niższymi temperaturami mamy kołdrę 10.5 tog.

369  

Zestaw naszych dwóch kołder 4.5 oraz 9 tog na cały rok. Mogą być one używane oddzielnie, bądź spięte razem.

619  

jak pod chmurką

Pewnie myślałeś, że delikatne i lekkie wypełnienie kołdry to już wszystko co dla Ciebie mamy. Znów musimy Cię zaskoczyć. Dzięki wypełnieniu składającym się w 70% z mikrofibry, kołdra daje Ci nie tylko to samo przyjemne uczucie otulenia, co kołdra puchowa, ale też zapewnia świetną cyrkulację powietrza. Oprócz tego kołdra jest pikowana, co sprawia, że wypełnienie jest równo rozłożone i nie przesuwa się. Wszystko razem daje Ci to wyjątkowe uczucie, jakbyś spał otulony delikatną chmurką.

+

Idealna temperatura

 • Najlepszym uzupełnieniem mikrofibry jest włókno Tencel®, które dba o zapewnienie Ci odpowiedniej temperatury, a także wyrównuje poziom wilgoci.
 • Jak wszystkie dobre połączenia, Tencel® i mikrofibra wzajemnie się uzupełniają, dbając o to, żebyś smacznie spał pod ciepłym przykryciem, a także żebyś rano obudził się rześki i świeży.
 • Możesz wybrać z czterech kołder o różnej wadze, w zależności od tego, czy wolisz zasnąć lekko otulony, czy czując delikatny ciężar kołdry.
+

Smaczny sen

 • Mikrofibra daje Ci dużo więcej niż tylko uczucie wyjątkowej miękkości. Jej ultra cienkie włókna w połączeniu z włóknami Tencel® chronią kołdrę przed roztoczami, a także zapobiegają gromadzeniu się w niej wilgoci.
 • Jeśli masz wrażliwą skórę lub masz problemy z alergią, możesz być pewien, że unikalne połączenie włókien w naszej kołdrze nie wywołuje reakcji alergicznych i nie podrażni Twojej skóry.
 • Pokrowiec wykonany z 100% najwyższej jakości bawełny perkalowej nie tylko sprawia, że kołdra jest wyjątkowo przyjemna w dotyku, ale też zapewnia jej wyjątkową trwałość.

PEŁNA SPECYFIKACJA

Kraj pochodzenia

Zaprojektowana w Londynie. Wyprodukowana w Chinach.

Skład

 • Pokrowiec: 100% bawełny perkalowej.
 • Wypełnienie: 70% mikrofibry poliestrowej i 30% włókna Tencel®.
 • Dostawa

  Kołdrę dostarczamy przesyłką kurierską do Twojego domu. Przy zakupach powyżej 200 zł przesyłka jest darmowa.

  Zwroty

  Masz 30 dni od daty dokonania zakupu na zwrot kołdry. Żebyśmy mogli zwrócić dokładnie tyle, ile zapłaciłeś, kołdra nie może nosić śladów użytkowania czy prania i powinna być zwrócona w oryginalnym opakowaniu

  Utrzymanie

  Zalecamy pranie kołdry w pralce o dużej ładowności lub oddanie jej do pralni. Kołdrę możesz prać w pralce w temperaturze do 30˚C. Nie używaj wybielacza, nie prasuj, ani nie czyść kołdry chemicznie, gdyż może to trwale ją uszkodzić. Kołdra nadaje się do suszenia w suszarce bębnowej w normalnej lub niskiej temperaturze.

  Kupuj bezpiecznie

  Wygodne metody płatności

  Szybka dostawa